Možnosti spolupráce

Pokud jste firma nebo živnostník nabízející nějaké produkty nebo služby spojené se stavbou domu nebo rekonstrukcí a měli byste zájem o spolupráci s námi, ozvěte se nám.

Jsme otevřeni různým možnostem spolupráce. Může se jednat například o články na našem webu na nějaké zajímavé téma, natočení společného videa s tematikou ke stavbě nebo rekonstrukci, recenzi nějakých výrobků nebo zapůjčeného nářadí apod. Nebo pokud máte nějaké jiné nápady, jak by spolupráce mohla být oboustranně přínosná, dejte nám vědět a třeba se nějak domluvíme 🙂

Náš blog a celkově „značka“ Selfici se staly již poměrně známými mezi lidmi, kteří si staví nebo rekonstruují své domovy. Spoluprací s námi tedy můžete oslovit potenciální zákazníky. Níže uvádíme některé statistiky našich kanálů, které jsou aktuální k dubnu 2019.

Návštěvnost blogu

Tento náš blog navštěvuje aktuálně kolem 600 unikátních návštěvníků denně dle Google Analytics. S tím, že návštěvnost vytrvale stoupá a za posledních 12 měsíců stoupla o přibližně 300 %. Očekáváme, že ještě během letošního roku bychom se měli dostat na 1 000 unikátních návštěvníků za den.

Za leden 2020 náš blog navštívilo celkově 12 610 unikátních návštěvníků, kteří si zobrazili celkově 27 693 stránek s průměrným časem stráveným na jedné stránce 1:54.

Statistika návštěvnosti blogu za leden 2020
Statistika návštěvnosti blogu za leden 2020

Facebook

Náš profil na Facebooku sleduje aktuálně přes 460 lidí.

Statistiky na Facebooku za březen 2020
Statistiky na Facebooku za březen 2020

YouTube

Na našem YouTube kanálu máme přes 800 odběratelů. Doba sledování našich videí je téměř 700 hodin za měsíc a měsíčně máme kolem 24 000 nových shlédnutí.

Statistika YouTube kanálu za leden 2020
Statistika YouTube kanálu za leden 2020